Informacje ogólne

Rozwój technologii w przedsiębiorstwach jest czynnikiem pozwalającym wznieść się firmie na zupełnie nowy poziom zarządzania zasobami, personelem oraz innych aspektów umożliwiających sprawne działanie. Inteligentne szafy TECHCODE RFID oraz ich systemy idealnie wpasowują się w ten trend, wykorzystując dostępne narzędzia w celu usprawnienia pracy całej firmy. Produkowane przez nas metalowe meble wykorzystują w swoim założeniu sygnał radiowe w celu automatycznego rejestrowania i identyfikowania zdarzeń odbywających się z ich udziałem.

 

W zależności od wyboru systemu, w którym ma działać szafa, będzie ona zdolna do wykonywania zestawu funkcji mu przypisanych. W każdym pojedynczym przypadku przyczynia się jednak do poprawy bezpieczeństwa przechowywanych zasobów, gdyż tylko administrator może zadecydować, kto otrzyma do nich dostęp. Każdy metalowy mebel jest wyposażony nie tylko w poszczególny system, ale też niezwykle wytrzymałą konstrukcję oraz niezawodne elektrozamki. TECHCODE RFID to przyszłość w dziedzinie bezpieczeństwa, która dzieje się na naszych oczach.

Systemy w szafach TECHCODE RFID

 

Zoptymalizowane, odpowiadające potrzebom przedsiębiorstw oraz przyczyniające się do poprawy procesów organizacyjnych firmy. Takie są właśnie systemy w szafach TECHCODE RFID, które implementujemy w produkowanych przez nas metalowych meblach.

Zalety inteligentnych szaf

 

Począwszy od poprawy bezpieczeństwa przechowywanych zasobów przez usprawnienie procesów organizacyjnych przedsiębiorstwa po komfort użytkowania. Zalety inteligentnych szaf można wyliczać w nieskończoność.

Badania i rozwój

 

Stale pracujemy nad tym, by dostarczać rozwiązania, które będą jeszcze bardziej odpowiadać potrzebom rynkowym. Badania i rozwój są dla nas niezwykle istotne, dlatego też wciąż dokładamy wszelkich starań, by kolejne modele były lepsze pod względem funkcjonalności.