Zalety inteligentnych szaf

Bezpieczeństwo, czyli kontrola dostępu 

 

Zwiększone bezpieczeństwo dostępu, to nie tylko zasługa stalowej konstrukcji naszych mebli. Dostęp do wszystkich naszych szaf TECHCODE RFID ograniczony jest dla użytkowników upoważnionych do korzystania z nich, posiadających kody dostępu lub zakodowane karty zbliżeniowe (np. Unique, Mifare). W zależności od wersji produktu, istnieją różne możliwości zarządzania uprawnieniami użytkowników oraz ewidencji zdarzeń, realizowanych z wykorzystaniem tych kart. W naszych szafach TECHCODE RFID możemy również zastosować inne metody zarządzania dostępem np. czytniki linii papilarnych, czy autoryzację dyspozycji za pomocą wygenerowanego kodu QR. 

Automatyczna rejestracja,
czyli zbieranie pewnych danych

Nasze szafy TECHCODE RFID umożliwiają tworzenie ogólnoorganizacyjnych systemów zarządzania informacją. W zależności od zainstalowanego w szafie TECHCODE RFID systemu, może ona rejestrować informacje o różnych zdarzeniach.

O tym, jakie zdarzenia i informacje mają być rejestrowane przez szafę TECHCODE RFID, decyduje rodzaj zainstalowanego w niej Systemu. Automatyzacja procesów gwarantuje gromadzenie pewnych, niezawodnych danych, pozbawionych błędu człowieka. Dostarczane dzięki naszym szafom informacje m.in. o obiegu zasobów, przyczyniają się z kolei do redukowania kosztów operacyjnych firmy.

Optymalizowanie procesów
w firmie

Nasze produkty TECHCODE RFID mogą stać się narzędziem, z pomocą którego optymalizuje się w firmach, czy przedsiębiorstwach różne procesy organizacyjne.

Szafy TECHCODE RFID S.3 umożliwiają np. wdrożenie zintegrowanego systemu monitorowania stanów magazynowych, dostarczanych i odbieranych przez podmioty zewnętrzne (np. firmy outsourcingowe) zasobów, czy tworzenie systemu alokacji wyrobów. Ułatwia to doskonalenie procesów zarządzania zasobami.

Innowacyjne,
opatentowane rozwiązania

O wysokim poziomie innowacyjnym naszych mebli, świadczy nie tylko zaimplementowanie w nich technologii RFID, ale również wypracowanie autorskich rozwiązań, zgłoszonych do ochrony jako wynalazki, a także wzory użytkowe i chronione prawem.

Przewaga konkurencyjna

Szafy TECHCODE RFID wykorzystywane są w celu zautomatyzowania licznych procesów w różnych obszarach życia społecznego i gospodarki – w przemyśle, handlu, nauce, administracji publicznej, medycynie i wielu innych dziedzinach. Umożliwiają one wygodny, nieograniczony czasowo dostęp oraz synchronizację fizycznego przepływu dokumentów, aktywów i innych zasobów, zarówno między zakładami, czy firmami, jak i ludźmi. Zapewniają bezpieczny i automatycznie kontrolowany obrót zasobami w przypadku pracy zmianowej.

Ułatwiają one również dotarcie z towarem lub usługą do Klientów z nieobsługiwanych wcześniej obszarów. Korzystanie z innowacyjnych rozwiązań, jakie dają szafy TECHCODE TFID (np. samoobsługowy system przekazywania, odbioru, wypożyczania i zwrotu  towarów itp.) wzmacnia przewagę konkurencyjną oraz umożliwia realizację wielu zadań wykonywanych dotąd w sposób tradycyjny.