TECHCODE RFID
Depozytory na klucze
Systemy TECHCODE RFID zapewniają bezpieczeństwo i wspomagają automatyzację procesów w organizacjach.

depozytory

na klucze

Depozytor TECHCODE RFID przeznaczony jest do przechowywania kluczy, dokumentów (np. dowodów rejestracyjnych, dokumentów tożsamości itp.) oraz innych drobnych przedmiotów wymagających bezpiecznego składowania. Stanowi wyposażenie sekretariatów, recepcji hotelowych, dyspozytorni, salonów, serwisów, czy wypożyczalni samochodów.

Otwieranie drzwiczek depozytora odbywa się poprzez zwolnienie elektrozamka, po uzyskaniu autoryzacji dostępu kontrolowanej przez zastosowany w szafie System wykorzystujący technologię RFID.

Depozytory na klucze TECHCODE RFID mogą być wyposażone w System S.3 automatycznie czytający tagi przypisane do przechowywanych zasobów.
Depozytory kluczy TECHCODE RFID znakomicie sprawdzają się w wypożyczalniach i salonach samochodowych.
Depozytory na klucze TECHCODE RFID mogą stanowić niezastąpione wyposażenie recepcji hotelowych.

W zależności od zastosowanego w depozytorze Systemu, oprócz kontrolowania dostępu i udzielania autoryzacji, depozytory TECHCODE RFID mogą:

  • Automatyczne rejestrowanie aktywności użytkowników, takich jak logowanie i otwieranie szafek.

  • Odczytywanie i ewidencjonowanie informacji o pobraniach i zwrotach zasobów przechowywanych w depozytorze, oznaczonych specjalnymi tagami..

Administrator Systemu ma zdalny dostęp do zarządzania depozytorami, umożliwiając przypisanie indywidualnych uprawnień użytkownikom, takich jak czasowe korzystanie lub blokowanie dostępu. Wszystkie zgromadzone dane są dostępne w czasie rzeczywistym i mogą być wykorzystane do generowania raportów do analizy.

Technologia RFID

elastyczne zarządzanie

W zależności od zastosowanego systemu, szafy TECHCODE RFID mogą działać autonomicznie lub w sieci, co pozwala na pełnienie różnych funkcji. Dzięki temu, że szafy są zintegrowane z systemem, zapewniają stałą administrację i kontrolę nad tym, kto, kiedy i w jakim zakresie może z nich korzystać. Można także udzielić czasowego dostępu do poszczególnych skrytek.

Depozytory TECHCODE RFID mogą służyć nie tylko do przechowywania kluczy, lecz także innych przedmiotów o niewielkich wymiarach.
Depozytory TECHCODE RFID pozwalają na całodobowy niewymagający ingerencji nadzór nad przechowywanymi zasobami.

system S.2.1

Nadawanie spersonalizowanych uprawnień i tworzenie grup Użytkowników

System S.2.1

system S.3

Kontrola dostępu, odczytywanie tagów i ewidencja zdarzeń

System S.3
Depozytory kluczy TECHCODE RFID znakomicie sprawdzają się w placówkach medycznych i innych instytucjach publicznych.