TECHCODE RFID
Szafy ubraniowe
Systemy TECHCODE RFID zapewniają bezpieczeństwo i wspomagają automatyzację procesów w organizacjach.

ubraniowe

szafy

Do szaf ubraniowych TECHCODE RFID zaliczamy wszelkiego rodzaju szafki umożliwiające składowanie oraz bezpieczne przechowywanie ubrań, innych elementów garderoby Użytkownika oraz toreb, teczek, plecaków itp. Szafy te mogą być wykonane w różnych wymiarach i typach (np. szafki z drzwiczkami typu L) oraz z różnym wyposażeniem (np. półki, przegrody, haczyki).

Otwieranie drzwiczek odbywa się poprzez zwolnienie elektrozamka, po uzyskaniu autoryzacji dostępu kontrolowanej przez zastosowany w szafie System wykorzystujący technologię RFID.

Inteligentne szafy ubraniowe TECHCODE RFID zapewniają maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.
Inteligentne szafy ubraniowe TECHCODE RFID dopasują się do każdego wnętrza.
Inteligentne szafy ubraniowe TECHCODE RFID stanowią najlepsze wyposażenie każdej szatni.

Przykładowe zastosowanie szafek ubraniowych RFID TECHCODE :

  • Szafy ubraniowe BHP – zazwyczaj wyposażone są w nie garderoby i przebieralnie w zakładach pracy, biurach, centrach handlowych, muzeach, galeriach czy halach wystawowych.

Zainstalowany w tych szafkach system RFID TECHCODE umożliwia samoobsługę, eliminując konieczność zatrudniania personelu do zarządzania szatnią. W zależności od rodzaju systemu RFID TECHCODE, szafki mogą kontrolować dostęp, co pozwala na rotacyjne wykorzystanie schowków, szczególnie w pracy zmianowej.

  • Szafki basenowe – stosowane nie tylko na basenach, ale także w klubach fitness, siłowniach i innych ośrodkach sportowo-rekreacyjnych. 

Szafy ubraniowe TECHCODE RFID można otwierać za pomocą kart identyfikacyjnych lub innych urządzeń, takich jak breloki, opaski na nadgarstki czy kody PIN. Niektóre systemy pozwalają także na stałe przypisanie szafki do jednego lub większej liczby użytkowników (np. grupa VIP).

  • Szafki szkolne – spotykane nie tylko we współczesnych szkołach i uczelniach, ale także w bibliotekach czy domach kultury. 

Coraz częściej zdobione są nadrukami UV w dowolnych motywach, stając się eleganckim dodatkiem wyposażenia wnętrz.

Inteligentne szafy ubraniowe TECHCODE RFID dostępne są w wielu konfiguracjach i szerokiej kolorystyce.

Technologia RFID

Możliwość zdalnego zarządzania dostępem do szaf TECHCODE RFID w czasie rzeczywistym, stanowi o istotnej przewadze tych mebli nad tradycyjnymi szafkami otwieranymi za pomocą kluczy. Dzięki temu, zagubienie identyfikatora lub zapomnienie kodu PIN nie stanowi problemu, ani przeszkody do awaryjnego otwarcia szafki przez Administratora Systemu.

Zastosowana w szafach TECHCODE RFID technologia RFID umożliwia elastyczne zarządzanie uprawnieniami Użytkowników, zapewnia stałą administrację nad szafami oraz kontrolę nad tym kto, kiedy i w jakim zakresie może z nich korzystać (np. dzięki udzielaniu czasowego dostępu do poszczególnych skrytek).

Są najlepszym rozwiązaniem dla firm z wdrożonym systemem HACCP, który zabrania wnoszenia na teren produkcji elementów metalowych, w tym kluczy, ale zezwala na wnoszenie kart RFID.

Prosta obsługa, możliwość zdalnego zarządzania uprawnieniami Użytkowników, stała kontrola oraz dostęp do rejestrowanych przez szafę danych, to tylko niektóre zalety szaf TECHCODE RFID.

Zobacz, jakie jeszcze korzyści daje stosowanie szaf ubraniowych TECHCODE RFID w Twojej firmie: Szafy ubraniowe mogą pracować w trzech Systemach. Wybór Systemu decyduje o funkcjach wykonywanych przez te szafy.

system S.1

Prosta obsługa i minimum zarządzania

System S.1

system S.2.1

Nadawanie spersonalizowanych uprawnień i tworzenie grup Użytkowników

System S.2.1

system S.2.2

Wiele schemtów pracy szafy, mnóstwo możliwości

System S.2.2