
wieloskrytkowe
Do szaf wieloskrytkowych TECHCODE RFID zaliczamy wszelkiego rodzaju szafy ze skrytkami. Szafy te mogą być wykonane w różnych wymiarach, zaś ich modułowa zabudowa umożliwia skonfigurowanie w jednej szafie skrytek różnych wielkości.
Otwieranie drzwiczek skrytki odbywa się poprzez zwolnienie elektrozamka, po uzyskaniu autoryzacji dostępu kontrolowanej przez zastosowany w szafie System wykorzystujący technologię RFID.



Przykładowe zastosowanie szafek wieloskrytkowych RFID TECHCODE :
- Szafy depozytowe: Umożliwiają bezpieczne przechowywanie przedmiotów w przestrzeni publicznej, firmach i innych lokalizacjach, takich jak hotele, biura, przychodnie, szkoły, szatnie, sklepy, centra sportowe, hale produkcyjne, dworce kolejowe i lotniska. W zależności od zastosowanego systemu szafy RFID TECHCODE mogą służyć także do alokacji zasobów, przenoszenia depozytów pomiędzy różnymi użytkownikami czy rezerwacji konkretnej skrytki.
- Szafy na czystą odzież: Są zazwyczaj wykorzystywane przez firmy outsourcingowe, które dostarczają odzież roboczą i ochronną dla pracowników firm produkcyjnych i usługowych. Wyposażane są głównie w zakładach pracy, placówkach służby zdrowia, laboratoriach, liniach montażowych, zakładach przetwórstwa spożywczego i innych instytucjach zapewniających odzież roboczą swoim pracownikom. Szafy RFID TECHCODE zapewniają automatyczne zarządzanie zapasami, ułatwiają zarządzanie łańcuchem dostaw i pozwalają na szybką rotację zapasów. Ciągła rejestracja informacji, takich jak wydanie i zwrot odzieży, zapewnia lepszą koordynację planowania dostaw i wymiany odzieży.
- Szafy śniadaniowe: używane są w stołówkach, bufetach, jadalniach i innych pomieszczeniach, w których spożywane są posiłki. Szafy RFID TECHCODE umożliwiają indywidualne uprawnienia użytkowników w zakresie dostępu do szafek, planowania i dostosowywania się do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Technologia RFID
Wykorzystanie technologii RFID w szafach TECHCODE zapewnia elastyczne zarządzanie uprawnieniami użytkowników, co w tym przypadku może być zarządzane przez administratora. W zależności od zastosowanego systemu, szafy TECHCODE RFID mogą działać autonomicznie lub w sieci, co zapewnia większą funkcjonalność. Dzięki stałej administracji i kontroli nad nimi, szafy w systemie umożliwiają kontrolowanie kto, kiedy i w jakim zakresie może z nich korzystać, a nawet udzielanie czasowego dostępu do poszczególnych skrytek.
RFID jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z wdrożonym systemem HACCP, który zabrania wnoszenia na teren produkcji elementów metalowych, w tym kluczy, ale zezwala na wnoszenie kart RFID.
Prosta obsługa, możliwość zdalnego zarządzania uprawnieniami Użytkowników, stała kontrola oraz dostęp do rejestrowanych przez szafę danych, to tylko niektóre zalety szaf TECHCODE RFID