TECHCODE RFID
Szafy wieloskrytkowe
Systemy TECHCODE RFID zapewniają bezpieczeństwo i wspomagają automatyzację procesów w organizacjach.

wieloskrytkowe

szafy

Do szaf wieloskrytkowych TECHCODE RFID zaliczamy wszelkiego rodzaju szafy ze skrytkami. Szafy te mogą być wykonane w różnych wymiarach, zaś ich modułowa zabudowa umożliwia skonfigurowanie w jednej szafie skrytek różnych wielkości.

Otwieranie drzwiczek skrytki odbywa się poprzez zwolnienie elektrozamka, po uzyskaniu autoryzacji dostępu kontrolowanej przez zastosowany w szafie System wykorzystujący technologię RFID.

Inteligentne szafy wieloskrytkowe TECHCODE RFID znajdują zastosowanie tam, gdzie bezpieczeństwo i wygoda dostępu są na pierwszym miejscu.
Inteligentne szafy wieloskrytkowe TECHCODE RFID można łączyć w zestawy aż do 512 skrytek.
Szafy wieloskrytkowe TECHCODE RFID zapewniają maksimum wygody przy pełnym bezpieczeństwie przechowywanych przedmiotów.

Przykładowe zastosowanie szafek wieloskrytkowych  RFID TECHCODE :

  • Szafy depozytowe: Umożliwiają bezpieczne przechowywanie przedmiotów w przestrzeni publicznej, firmach i innych lokalizacjach, takich jak hotele, biura, przychodnie, szkoły, szatnie, sklepy, centra sportowe, hale produkcyjne, dworce kolejowe i lotniska. W zależności od zastosowanego systemu szafy RFID TECHCODE mogą służyć także do alokacji zasobów, przenoszenia depozytów pomiędzy różnymi użytkownikami czy rezerwacji konkretnej skrytki.

  • Szafy na czystą odzież: Są zazwyczaj wykorzystywane przez firmy outsourcingowe, które dostarczają odzież roboczą i ochronną dla pracowników firm produkcyjnych i usługowych. Wyposażane są głównie w zakładach pracy, placówkach służby zdrowia, laboratoriach, liniach montażowych, zakładach przetwórstwa spożywczego i innych instytucjach zapewniających odzież roboczą swoim pracownikom. Szafy RFID TECHCODE zapewniają automatyczne zarządzanie zapasami, ułatwiają zarządzanie łańcuchem dostaw i pozwalają na szybką rotację zapasów. Ciągła rejestracja informacji, takich jak wydanie i zwrot odzieży, zapewnia lepszą koordynację planowania dostaw i wymiany odzieży.
  • Szafy śniadaniowe: używane są w stołówkach, bufetach, jadalniach i innych pomieszczeniach, w których spożywane są posiłki. Szafy RFID TECHCODE umożliwiają indywidualne uprawnienia użytkowników w zakresie dostępu do szafek, planowania i dostosowywania się do zmieniających się potrzeb użytkowników.
Inteligentne szafy wieloskrytkowe TECHCODE RFID występują w wielu wzorach dostosowanych do licznych zastosowań.

Technologia RFID

Wykorzystanie technologii RFID w szafach TECHCODE zapewnia elastyczne zarządzanie uprawnieniami użytkowników, co w tym przypadku może być zarządzane przez administratora. W zależności od zastosowanego systemu, szafy TECHCODE RFID mogą działać autonomicznie lub w sieci, co zapewnia większą funkcjonalność. Dzięki stałej administracji i kontroli nad nimi, szafy w systemie umożliwiają kontrolowanie kto, kiedy i w jakim zakresie może z nich korzystać, a nawet udzielanie czasowego dostępu do poszczególnych skrytek.

RFID jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z wdrożonym systemem HACCP, który zabrania wnoszenia na teren produkcji elementów metalowych, w tym kluczy, ale zezwala na wnoszenie kart RFID.

Prosta obsługa, możliwość zdalnego zarządzania uprawnieniami Użytkowników, stała kontrola oraz dostęp do rejestrowanych przez szafę danych, to tylko niektóre zalety szaf TECHCODE RFID

system S.1

Prosta obsługa i minimum zarządzania

System S.1

system S.2.1

Nadawanie spersonalizowanych uprawnień i tworzenie grup Użytkowników

System S.2.1

system S.2.2

Wiele schemtów pracy szafy, mnóstwo możliwości

System S.2.2

system S.4

Szafomat, czyli nadawaj, rezerwuj, przekazuj, odbieraj

System S.4