TECHCODE RFID
Szafy kartotekowe
Systemy TECHCODE RFID zapewniają bezpieczeństwo i wspomagają automatyzację procesów w organizacjach.

kartotekowe

szafy

Szafy kartotekowe przeznaczone są do bezpiecznego składowania i kontrolowania dostępu do dokumentów, kartotek, eksponatów, map, rysunków, szkiców i innych materiałów o kształtach nadających się do przechowywania w szufladach.

Kartoteki TECHCODE RFID wykonujemy w dowolnych wielkościach i w różnych konfiguracjach szuflad. Stanowią one zarówno wyposażenie muzeów, archiwów, biur architektonicznych, teatrów, galerii sztuki, salonów jubilerskich, ale również urzędów i firm.

Inteligentne szafy aktowe TECHCODE RFID stanowią doskonałe rozwiązanie dla przechowywania dokumentów o zestandaryzowanych wymiarach.
Inteligentne szafy kartotekowe TECHCODE RFID znajdą miejsce w każdym nowoczesnym biurze.
Inteligentne szafy kartotekowe TECHCODE RFID doskonale wpisują się w trend Internetu rzeczy (IoT)

Zalety szaf metalowych  TECHCODE RFID:

  • Prosta obsługa: Łatwość obsługi i szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów.
  • Możliwość zdalnego zarządzania uprawnieniami użytkowników: Dzięki zastosowaniu technologii RFID, szafy TECHCODE umożliwiają elastyczne zarządzanie uprawnieniami użytkowników, również zdalnie przez administratora.
  • Stała kontrola: Stała kontrola nad tym, kto, kiedy i w jakim zakresie może z nich korzystać.
  • Dostęp do rejestrowanych przez szafę danych: Rejestracja informacji o pobraniach i zwrotach przedmiotów, co ułatwia zarządzanie i integrowanie łańcuchów dostaw oraz szybki obrót zapasami.
  • Wysoka jakość wykonania: Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia.
  • Wielofunkcyjność: Wykorzystanie w różnych branżach i sektorach, takich jak przemysł, służba zdrowia, edukacja, turystyka, itp.
  • Oszczędność czasu: Możliwość zaoszczędzenia czasu, który normalnie użytkownicy poświęcaliby na szukanie i pobieranie potrzebnych przedmiotów.
  • Bezpieczeństwo: Bezpieczne przechowywanie przedmiotów, co jest szczególnie ważne w przypadku cennych lub poufnych dokumentów.
  • Łatwość instalacji: Prosta instalacja nie wymagająca specjalistycznej wiedzy ani narzędzi.

system S.1

Prosta obsługa i minimum zarządzania

System S.1

system S.2.1

Nadawanie spersonalizowanych uprawnień i tworzenie grup Użytkowników

System S.2.1

system S.2.2

Wiele schemtów pracy szafy, mnóstwo możliwości

System S.2.2

system S.3

Kontrola dostępu, odczytywanie tagów i ewidencja zdarzeń

System S.3