TECHCODE RFID
Szafy aktowo-narzędziowe
Systemy TECHCODE RFID zapewniają bezpieczeństwo i wspomagają automatyzację procesów w organizacjach.

aktowo-narzędziowe

szafy

Szafy aktowo-narzędziowe TECHCODE RFID cechuje duża przestronność. Równocześnie mogą być w nich przechowywane i dowolnie rozmieszczane Zasoby o rozmaitych wielkościach i przeznaczeniu (np. dokumenty, narzędzia i elektronarzędzia, podzespoły elektroniczne, lekarstwa i inne). Ta uniwersalność zastosowania sprawia, że mogą one pełnić funkcję quasi-magazynów.

Otwieranie drzwi szafy jest niezwykle proste – wystarczy zwolnić elektrozamek, który jest kontrolowany przez system wykorzystujący technologię RFID. Dzięki temu tylko uprawnione osoby mają dostęp do przechowywanych wewnątrz przedmiotów.

Inteligentne szafy aktowo-narzędziowe TECHCODE RFID zapewniają wygodę przechowywania i najwyższe bezpieczeństwo.
Inteligentne szafy aktowo-narzędziowe TECHCODE RFID stanowią przełomowe rozwiązanie dla serwisów i działów utrzymania ruchu.
Szafy aktowo-narzędziowe TECHCODE RFID doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, lotniczych czy kolejowych.

Funkcje szafy TECHCODE RFID obejmują znacznie więcej niż tylko kontrolę dostępu. Szafa ta zapewnia pełną rejestrację działań związanych z zasobami zarejestrowanymi w systemie, co otwiera drogę do wielu korzyści:

  • Automatyzacja Procesów: Ewidencjonowanie wypożyczeń, zwrotów, kontrola zużycia zasobów oraz czasu ich użytkowania są procesami, które szafa TECHCODE RFID automatyzuje. To przekłada się na oszczędność czasu i minimalizację błędów ludzkich.

  • Kontrola w Czasie Rzeczywistym: Zapewnienie bieżącej kontroli nad tym, co dzieje się z zasobami, umożliwia szybką reakcję i skuteczne zarządzanie nimi.

  • Łatwe Zarządzanie Zasobami: Szafa ułatwia efektywne zarządzanie zasobami, zwiększając wydajność pracy. Dzięki temu szybko można odnaleźć i zlokalizować potrzebne przedmioty.
  • Usprawnienie Organizacji Procesów: Pomaga w planowaniu dostaw, umawianiu przeglądów, zlecaniu napraw, co skutkuje lepszym zorganizowaniem różnych procesów zarządzania zasobami.

  • Obrót Zasobami i Wydajność Pracy: Dzięki szybkiemu wyszukiwaniu i zlokalizowaniu zasobów, szafa TECHCODE RFID ułatwia obrót zasobami, przyczyniając się do zwiększenia ogólnej wydajności pracy.
Odtwórz wideo

Technologia RFID

odkryj nasz innowacyjny produkt

Inteligentne szafy TECHCODE w systemie S.3 rozpoznają przedmioty w niej umieszczone. Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego nasz flagowy produkt.

Dzięki rejestrowaniu i zgromadzeniu danych tagów RFID przez szafę TECHCODE, możliwe jest generowanie zestawień i raportów do analizy.

 

Szafy te oferują prostą obsługę, zdalne zarządzanie, stałą kontrolę oraz dostęp do rejestrowanych danych.

A to nie wszystkie możliwości! Szafy aktowo-narzędziowe TECHCODE RFID mogą pracować zarówno w systemie S.3, jak i w systemie S.2.1, co pozwala na użytkowanie ich w wielu trybach pracy dostosowanych do potrzeb Twojej organizacji.

system S.2.1

Nadawanie spersonalizowanych uprawnień i tworzenie grup Użytkowników

System S.1

system S.3

Kontrola dostępu, odczytywanie tagów i ewidencja zdarzeń

System S.3
Szafy aktowo-narzędziowe TECHCODE RFID doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju zakładach naprawczych i instalacyjnych.